Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 24.10.2018 09:42:17 

Asociácia výchovných poradcov


Hoci neskôr ( vzhľadom na technické problémy), ale o to srdečnejšie Vám želáme v novom školskom roku 2018/2019 veľa šťastných detí/študentov a chápajúcich rodičov :)
05.11.2018
• VaKP a anonym  |  05.11.2018 09:08:40  |  IP: 213.181.---.---
Tu sa odpovede nedočkáte. Žiaľ

30.10.2018
• VaKP  |  30.10.2018 08:22:21  |  IP: 87.244.---.---
Ak je v škole VP s ukončeným vzdelávaním v oblasti výchovného a kariérneho poradenstva, môže RŠ vymenovať učiteľa bez akéhokoľvek vzdelania v tejto oblasti ako jeho nástupcu? (...vraj VP môže zastávať hociktorý učiteľ, nevyžaduje sa žiadne špeciálne vzdelanie...) Ďakujem za info!

27.08.2018
• anonym  |  27.08.2018 10:33:23  |  IP: 78.141.---.---
Dobrý deň, chce sa spýtať, ak je na základnej škole iba jeden výchovný poradca s ukončeným vzdelaním výchovné poradenstvo, môže riaditeľ školy ho odvolať a vymenovať pedagogického zamestnanca bez vzdelania pre výchovných poradcov?

17.05.2018
• anonym  |  17.05.2018 12:20:00  |  IP: 85.237.---.---
Vychovna poradkyna na Zš.Prosim o pomoc v
Vychovna poradkyna.
Dobry deň.Prosim Vas, keby to bolo možne zaradiť opäť do Pop do pokynov vych.poradcov , aby v ZŠ s väčšim počtom źiakov nenutili vych.poradcovi robiť dozory. Keďże mame novu zastupkyňu tvrdi mi, že to nie je nikde uvedene. Ďakujem za pomoc

05.02.2018
• P AVP  |  05.02.2018 16:43:51  |  IP: 188.167.---.---
Čítajte aktuality a podporte pripomienku

16.11.2017
• P AVP  |  16.11.2017 18:42:18  |  IP: 188.167.---.---
A znovu začína kolotoč rokovaní.Držte nám palce.

06.09.2017
• AVP  |  06.09.2017 17:41:19  |  IP: 188.167.---.---
Asociácia VP nie je metodický orgán. Na otázky takéhoto charakteru sa obráťte na CPPP a P vo vašej pôsobnosti.Takže, sorry.
• VaKP  |  06.09.2017 10:15:30  |  IP: 213.181.---.---
zákon č.182 z 20. júna 2017,ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 597/2003 Z. z. o financovaní základných škôl, stredných škôl a školských zariadení v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, §94 odsek 4

V základných školách a stredných školách, ktoré nie sú špeciálnou školou, pôsobí školský špeciálny pedagóg, liečebný pedagóg, školský logopéd alebo školský psychológ, ak vzdelávajú viac ako 20 žiakov so zdravotným znevýhodnením okrem žiakov so zdravotným znevýhodnením vzdelávaných v špeciálnych triedach.“.

Ďakujem Asociácii za odpoved na predchádzajúcu otázku :-(

25.08.2017
• VaKP  |  25.08.2017 08:23:51  |  IP: 213.181.---.---
Dobrý deň. Existuje legislatíva, ktorá nariaďuje od tohto školského roka strednej škole povinnosť zamestnať školského špeciálneho pedagóga? Ďakujem

19.06.2017
• sona  |  19.06.2017 15:38:17  |  IP: 89.173.---.---
Ostaneme naozaj zatiaľ ako jediní špecialisti bez príplatku, resp.na dobrej vôly vedenia? Veď je to demotivujúce.



Nový príspevok
nick  
text
 
 
771-8nula  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist